E-Ticaret Hosting Paketleri

Tüm Paylaşılan Hosting Özellikleri

MÜKEMMEL PLANI SEÇİN

Starter

Bilgi Al

en çok satan

Business

Bilgi Al

Premium

Bilgi Al

Web sitesi sayısı

1 Website

Birden çok websitesi

Multiple Websites

Hazır Sanal POS (iyzico)

Web Alanı

5,000MB

10,000MB

Limitsiz

E-posta hesapları

50

Limitsiz

Limitsiz

MySQL Database

SSL Sertifikası

cPanel Control Panel

Ücretsiz Günlük Yedeklemeler

Arama motoru optimizasyonu

Sınırsız Trafik

Hazır Sanal Pos Kurulumu

Tüm Bankaların Kredi Kartlarından İster Tek Çekim, İster Taksitle Ödeme Alın!

Tüm bankalar ile tek tek anlaşmanıza ve birden çok sanal pos almanıza, yıllık aidat ödemeleri yapmanıza, entegrasyon karmaşası yaşamanıza gerek yok. iyzico ile tüm bankaların kredi kartlarından ister tek çekim ister taksitle ödemeleri anında kabul edebilirsiniz. Üstelik sanal pos entegrasyonu ve diğer  hiç bir teknik detayla uğraşmadan.  Sadece üyelik sözleşmesini onaylayıp, müşteri kodunuzusisteme girmeniz yeterli!

Dünyanın Tercihi WooCommerce

WordPress Ayrıcalıklarıyla Kolay Yönetilir ve Esnek Bir Web Sitesine Sahip Olun!

Dünya’da her üç web sitesinden birinin tercih ettiği içerik yönetim sistemi WordPress altyapısını kullanan  WooCommerce e-ticaret platformu ile ürünlerinizi web  sitenize kolayca tanımlayın. WooCommerce’ın sunduğu kolay yönetilebilir altyapı ile ürün görsellerinizi,  açıklamalarını ve satın alma tercihlerini bir kaç tuşa basarak  anında güncelleyin. Siparişlerinizi ve stok durumunuzu takip  edin, müşteri hesaplarını tek ekrandan yönetin.

Sık Sorulan Sorular!

E-Ticaret Hosting ne işe yarar ?

E-Ticaret, ürün ya da hizmetlerinizi siteniz üzerinden (online mağaza olarak da bilinir) müşterilerinize sunabileceğiniz ve sipariş alabileceğiniz yöntemdir.

Natro E-Ticaret Hosting paketleri ile mobil uyumlu, sınırsız sayıda ürün eklenebilen, kolayca müşteri paneli üzerinden yönetilebilen online mağazanızı hemen oluşturabilirsiniz. Natro E-Ticaret Hosting paketlerinde, dünyada en çok tercih edilen e-ticaret altyapısı olan WordPress – WooCommerce kullanılmıştır. Ayrıca paket içinde hazır kurulu gelecek Türkiye’nin en büyük ödeme sistemlerinden iyzico entegrasyonu ile, tüm bankalardan hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting nasıl yönetilir ?

E-Ticaret Hosting paketinizi, müşteri girişi yaptıktan sonra müşteri paneli üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Müşteri paneli ile WordPress yönetim paneline ve veri tabanı yönetimine (phpMyAdmin) otomatik giriş yapabilir, manual yedek alabilir ya da geçmiş yedeklerinizden geri yükleme yapabilirsiniz. Yine aynı panelde FTP erişim bilgilerinizi görüntüleyebilir, e-posta hesaplarınızı ve takma adlarınızı yönetelebilirsiniz.

iyzico Sanal Pos Nedir ?

iyzico, 2013 yılında kurulan, 300 binin üzerinde üye iş yerine ödeme sistemleri alanında hizmet sağlayan, tüketiciler için geliştirdiği ürünlerle online alışveriş dünyasında hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunan BDDK lisanslı bir teknoloji şirketidir. Sanal POS çözümü olan iyziPOS ile e-ticaret siteleri ister peşin ister taksitle ödeme almaya başlayabileceği gibi aynı zamanda yabancı para birimleri ve alternatif ödeme yöntemleriyle de satış yapabilir. Detaylı bilgi için www.iyzico.com/iyzipos sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İyzico Aktivasyonu nasıl yapılır ?

Sanal POS aktivasyonu için web sitesi üzerinde aktif edilmiş SSL sertifikası, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Teslimat ve İade şartları, Gizlilik Politikası, Hakkımızda ve İletişim sayfaları, Visa ve Mastercard logoları bulunması zorunludur. SSL sertifikası E-Ticaret Hosting paketleri için Natro tarafından otomatik olarak aktif edilir, Visa ve Mastercard logoları web sitelerinin en alt kısmına otomatik olarak yerleştirilir. Bunların haricinde gerekli olan tüm sayfaların ve sözleşmelerin taslakları da otomatik olarak web sitesi ile yüklü gelmektedir.

Ödemelerinizi almaya başlamak için tek yapmanız gereken, “sözleşme ve politikalar” içeriklerinde yer alan size özel firma bilgilerini düzenlemektir. Bu şartlar ve iyzico tarafından istenilen vergi levhası, imza sirküsü gibi bilgiler karşılandığında, yaptığınız satışlara karşılık gelen ödemeleriniz düzenli olarak hesabınıza aktarılacaktır. İstenen evrakların tamamlanması için iyzico ile iletişime geçilmelidir

Herkes sanal pos kullanabilir mi ?

Maalesef şirket sahibi olmayan kullanıcılar Sanal POS aktivasyonunu tamamlayamazlar. Şirket sahibi olmayan kullanıcılar sitelerinden satış yapamazlar ve katalog bir site ile havale / eft ödeme metodu kullanarak E-Ticaret yapabilmekte ve satış sağlayabilmektedirler.

SSL sertifikası nasıl aktif edilir ?

Web Bayisi E-Ticaret Hosting paketi ile hediye edilen  SSL Sertifikası, paketi satın almanınızn ardından Web Bayisi tarafından otomatik olarak aktif edilmekte ve Hosting paketiniz kullanıldıgı sürece de aktif kalmaktadır. SSL aktivasyonu için siz  kullanıcılarımızın yapması gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır.
WhatsApp chat