SEO

Bizimle çalışmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Seo (Search Engine Optimization)

Seo yani Search Engine Optimization web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü sağlamak için yapılan tüm işlemlerin adıdır.

Dünya genelinde arama motorları  web sitelerinizi incelemek için sitenize botlar gönderir, bu botlar web sitenizi tarayarak uyumluluğunuzu ölçer. Her arama motorunun inceleme kriterleri farklıdır, bu neden her arama motorunda aynı sırada çıkmazsınız. Ancak hepsinin ortak kriterleri de mevcuttur. Bunların en başında web sitenizin içeriklerinin SEO uyumlu olması gelir.

Seo yaptırmanız ilk olarak web sitenize prestij ve güvenilirlik sağlar. Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız size ücretiz olarak reklam yapma olanağı tanır. Müşterileriniz sizi arama motorlarında listede görmediği zaman firma güvenilirliğiniz sorgulanır ve dolandırıcı zannedebilir. Üst sıralarda olmanız sitenizi çok yüksek bir trafik akışı da sağlayacağından gelirleriniz ciddi anlamda yükselecektir. İnsanlar artık merak ettikleri her şeyi bildiğiniz üzere Google ‘ a sormaktalar ve istatistik olarak ilk 3 sırada çıkan işletmeleri tercih etmekteler.

Seo Hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız yan taraftaki teklif formunu doldurup detayları iletmeniz yeterli olacaktır.

Referanslar

BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ ?

Gelin birlikte nasıl çalışacağımızı ve nasıl anlamlı birşeyler yaratacağımızı görüşelim

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba, whatsapp üzerinden de bizimle iletişim kurabilirsin.
Webbayisi olarak sizinle ilgilenmekten mutluluk duyarız...