Web Tasarım

Bizimle çalışmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım denilince sanal dünyadaki dükkan yada ofisiniz diyebiliriz. İnternet kullanıcıları için görsellik ve kullanışlı site her zaman önemlidir. Web sitenizin çekici olmasını belirleyen temel unsurlar vardır. Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapılmalıdır.

Çalışmalarımız önce sizin onayınıza sunulmakta ve sizin onaylamadığınız tasarımlar üzerinden asla gidilmemektedir. Öncelikle web sitenizin grafik tasarım çalışması tarafımızdan yapılıyor. Tüm tarayıcılara uyumlu ve hepsinde aynı şekilde gözüken şekilde kodlamaları gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji olan responsive tasarımlar kullanıyoruz, yani tüm çözünürlüklere (telefon, tablet, masaüstü) göre kendisini şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Responsive web tasarım, aynı zamanda mobil uyumludur ve sorunsuz olarak tüm cihazlarda gözükmektedir. Böylece, web siteniz için ek bir mobil tasarım yaptırmanıza gerek yoktur. Web sitesinin kodlarını, içeriği, sayfa içi optimizasyonu tamamlayarak, %100 SEO uyumlu olarak yayına alıyoruz.

İyi bir web sitesi size ne kazandırır ?

  • Her şeyden önce kurumsal bir imaj çizmenize olanak sağlar. Bu tüketici için daha prestijli ve güvenilir bir görünüm demektir.
  • Arama motorlarındaki yükselişiniz sanal dünyada rekabet ortamı ile daha iyi mücadele etmenizi sağlayacaktır.
  • Etkinlikleriniz veya ürünleriniz hakkında yapacağınız duyurularda kullancılara erişim daha kolay hale gelecektir. Böylece maliyetleriniz de daha düşük olur.
  • Müşterilerinizin nerede olduğunun bir önemi kalmayacak çünkü dijital pazarlama dünyası sayesinde herkese eşit uzaklıkta olacaksınız. Dolayısıyla potansiyel müşteri alımınız da artacaktır.
  • E-ticaret çözümlemeleri ile satışlarınız yukarı çekilir ve gece gündüz demeden web siteniz kazandırmaya devam eder. Üstelik size ekstra maliyet oluşturmadan.

Referanslar

BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ ?

Gelin birlikte nasıl çalışacağımızı ve nasıl anlamlı birşeyler yaratacağımızı görüşelim

Sohbete Başla
Whatsapp
Merhaba, whatsapp üzerinden de bizimle iletişim kurabilirsin.
Webbayisi olarak sizinle ilgilenmekten mutluluk duyarız...